Od našich partnerů

S Jirkou spolupracuji dlouhodobě několik posledních let a to velice často. Naši spolupráci považuji za výbornou, korektní a efektivní. Společně jsme dosáhli několika zajímavých obchodních výsledků. Na Jirku se lze spolehnout, jelikož drží „slovo“ a je ochotný, spolehlivý a proklientský.

Filip Spurný – Key Account Manager, J&T Banka

 

Miloš Lang rozhodně patří mezi nejlepší odborníky v oblasti investic, se kterými jsem měl možnost se zatím setkat. Jednání s ním byla vždy na profesionální úrovni, a proto bych se rozhodně nebál se na něj obrátit s řešením vlastních financí.

Bc. Vítězslav Havliš – Head of External Sales, Allianz Czech Republic

 

Spolupráce s Jirkou je na jedničku s hvězdičkou. Jirka má perfektní znalosti a zkušenosti z oblasti investic a financí. Při každém jednání má velmi proaktivní přístup a spousty nápadů, které jdou využít pro všechny strany. Jeho důležitou vlastností je přátelský přístup k protistraně a chuť k práci. Jen tak dále a ať se daří!

  • Michal Hamšík, Key Account Manager, ČSOB PS

S Milošem se osobně znám již několik let od doby našeho společného studia na Vysoké škole ekonomické v Praze. Považuji ho za velice slušného a poctivého člověka. Díky své několikaleté praxi v oblasti finančního poradenství a investic se stal velice fundovaným expertem na tuto problematiku.

  • Ing. Michal Stupavský, CFA – Investment Strategist, Conseq Investment Management

Jirka je dobrej :-).
Přemýšlí nad tím, co dělá. Snaží se věci dotahovat, udělat a neodkládat. Do práce byl vždycky zapálený a chtěl makat. Nehledal důvody, proč to nejde, ale způsoby jak to udělat, což je neocenitelné. Vždy jsem se na něj mohl spolehnout a byla radost s ním spolupracovat. Bylo fajn ho sledovat růst a vidět, jak se posouvá a zlepšuje.
Jirka bude dobrej :-).

Marek Macura  – Produktový a obchodní ředitel M&M Finance

 

S Jiřím se spolupracovalo velmi dobře. Zejména díky kombinaci odborných znalostí z oblasti investičních produktů, znalostí fungování poradenského trhu a znalostí fungování kapitálových trhů. A samozřejmě i díky zdravému selskému rozumu. To vše doplnil spolehlivostí a klidem při řešení jakéhokoliv problému.

Jiří Hlisnikovský – Compliance konzultant, aCOMPLIANCE

 

Když ve Velké Británii jmenují nového soudce, musí prokázat předchozí praxi jako advokát i jako prokurátor.  V České republice soudci nic takového nemusí a finanční poradci také neprokazují předchozí zkušenosti s financemi. V obou případech je to škoda. Proto bych hledal poradce s dlouhou zkušeností s finančním poradenstvím i jinými aspekty osobního finančního plánování.

Miloše znám pracovně několik let jako dodavatel investičních produktů již ve druhé společnosti, pro kterou pracuje. Vím, že se dívá na finanční nástroje zejména z pohledu užitku pro klienty. Zároveň vím, že pracoval v oblasti finančního poradenství v bance, v poradenské síti i v broker poolové společnosti, která poradenským společnostem i jednotlivým poradcům poskytuje servis. Profesně se zabýval daněmi, což považuji za nedílnou součást dobrého finančního poradenství.  Jeho bohaté zkušenosti s prostředím, produkty a s trendy v oblasti osobních financí v kombinaci s lidským přístupem jej předurčují ke kvalitnímu poradenství zodpovědnému k dlouhodobým zájmům klientů.

Miloš Lang patří k málu lidí, které bych neváhal doporučit za poradce blízkému, který se rozhodl řešit osobní finanční situaci.

Ing. Jan Maňák, MBA – Obchodní ředitel, BNP Paribas Investment Partners ČR/SK

 

V dnešní době se na finančních trzích pohybuje pouze pár kvalitních poradců. Miloše s jeho praxí a zodpovědným přístupem řadím mezi ně. Cením si na něm jeho rozhledu a znalosti finančních produktů, ze kterých dokáže poskládat nejvhodnější portfolio s ohledem na potřeby klienta.

Ing. Martin Pavlík – Portfolio Manager, Conseq Investment Management