Pro poradce

Proč byste měli uvažovat o spolupráci s námi?

Spolupráce

Netvoříme žádný multi-level, ale skupinu profesionálů, kterým od začátku nabízíme nadstandardní a férové podmínky (včetně odměn za správu v rámci investic a pojištění).

Díky spolupráci s Broker Trustem Vám můžeme nabídnout profesionální zázemí (moderní aplikace, on-line metodiky, on-line sjednavače a nástroje řízení).

Vzdělání poradců je pro nás prioritou a proto našim poradcům zajišťujeme semináře s odborníky, on-line vzdělávání (v oblastech jako je osobní rozvoj, byznysový rozvoj a podobně) a úhradu poplatků za odborné zkoušky.

Podporujeme Váš byznys, tak abyste se mohli starat o to podstatné – Vaše klienty. Rádi Vám přispějeme na telefony, kanceláře a operativní leasingy.

Nekecáme našim poradcům do toho, jak mají dělat svůj byznys. Pokud jsou Vaši klienti spokojení, tak pracujte tak, jak chcete – žádné povinné počty schůzek, telefonů atd.

Máme pro Vás kompletní produktové portfolio – žádné omezení  na jednobarevné produkty. V naší nabídce je více než 70 partnerů ze všech produktových segmentů.

Koho hledáme?

finanční poradceV naší firmě jsou klienti na prvním místě. Nejde nám jen o akvizici nových klientů, ale rádi bychom, abyste minimálně stejnou péči jakou věnujete akvizici, věnovali i svým současným klientům.

Aktuálně hledáme zkušené poradce nebo malé poradenské kanceláře s několikaletou praxí a ideálně i klientskými referencemi.

Jsme firma zaměřená na budování investičního portfolia našich klientů, ale rádi mezi sebou uvidíme i úvěrové a pojišťovací specialisty, kterým umíme nabídnout taktéž profesionální nástroje a pokud budou chtít, tak je do tajů investic zasvětit.

Pokud tedy máte rádi své klienty, Vaši klienti mají rádi Vás a chcete patřit mezi opravdovou poradenskou špičku, tak jste právě Vy člověk, kterého hledáme!

Zde najdete naše zásady ochrany osobních údajů.