Naše společnost

Vize majitele společnosti – Jiřího Pecha

 Finančně-poradenský trh v ČR není bůh ví jak kultivované místo. Navíc v očích veřejnosti je profese finančního poradce pravidelně vnímána velmi negativně. Přitom stačí jít jen pár kilometrů za hranice a profese finančních a investičních poradců je na předních příčkách v žebříčcích váženosti povolání.

Po více než 3 letech v Broker Trustu, kde jsem měl možnost načerpat mnoho zkušeností v oblasti investic a v práci s finančními poradci. A nyní jsem se rozhodl trochu napravit pověst finančního a investičního poradenství v ČR.

Proč? Protože pro mnoho lidí je dobrý finanční poradce dar z nebes a může to být jeden ze zásadních faktorů ovlivňující klientův finanční a často i osobní úspěch. V rámci naší firmy chci sdružovat právě takovéto poradce. Poradce, kteří zde budou pro klienty a pomohou jim nastavovat a zvládat jejich cíle. Poradce, kteří zde budou pro klienty v dobách, kdy se jim bude dařit, ale hlavně i v dobách, kdy bude klient potřebovat podržet.

Základní kameny, na kterých firmu stavím

Chci, aby naši poradci byli pro naše klientů učiteli, mentory a poradci na které se mohou klienti spolehnout jak s osobními, tak i firemními financemi.

Vybírám si jen zkušené poradce s několikaletou praxí, kteří ví, co dělají.

Poradci v naší firmě mají od začátku nastavené férové (a vysoké) odměnyAby se mohli více věnovat svým současným klientům a méně neustálé akvizici nových klientů.

A vyplácíme také zajímavý podíl na průběžných provizích, aby byl jejich čas strávený na servisních schůzkách adekvátně zaplacen.

Poradci se musí co nejvíce soustředit na svou práci, a proto potřebují profesionální nástrojeMy spolupracujeme s jedničkou na trhu v oblasti broker poolů – Broker Trustem.

Naše práce s klienty a co od našich poradců mohou klienti očekávat?

Především férovost – narovinu říkáme klientům, jaká jsou rizika daných produktů, co jim produkty mohou skutečně přinést a kolik to všechno stojí. Chceme mít spokojené klienty a věřím, že toto je jediná cesta, která může dlouhodobě fungovat.

V rámci investic neslibujeme vzdušné zámky, moře bez vln a podobně. S klienty se vždy bavíme o tom, jaké se na trhu dalo reálně dosáhnout zhodnocení, a jaké kolísání investice v takovém případě musí akceptovat.

V pojištění s klienty vždy pečlivě procházíme podstatné výluky a diskutujeme s klientem, zda má dané riziko smysl pojistit, nebo je lepší vytvořit rezervu.